Kom i kontakt med oss

Växel: 010-15 50 350
E-post: info@optoteknik.com

Besöksadress
Optoteknik i Kolmården AB
Munvägen 11
618 30 Kolmården

Kontoret

Martin Calderon
Martin Calderon

VD
010-15 50 351
martin@optoteknik.com

bild-kommer
Jan Calderon

Ekonomi
0706-032997
jan@optoteknik.com

Ulf Fredriksson
Ulf Fredriksson

Upphandling och Inköp
010-15 50 356
ulf@optoteknik.com

Konsulter

Josefin Hellberg
Josefin Hellberg

Projektledare och Projektör
010-155 03 57
josefin@optoteknik.com

Camilla Gatenberg
Camilla Gatenberg

Projektör och Markavtal
0705-582997
camilla@optoteknik.com

Fiber och nätverk

Magnus Calderon
Magnus Calderon

Projektledare, Avdelning Nyköping
010-15 50 353
magnus@optoteknik.com

Andreas Skepp
Andreas Skepp

Projektledare, Avdelning Trosa
 010-15 50 354
andreas.m@optoteknik.com

Jesper Månsson
Jesper Månsson

Projektledare, Avdelning Katrineholm
 0708-182997
jesper@optoteknik.com

Oscar Gillerfors
Oscar Gillerfors

Fibertekniker
0705-762997
oscar@optoteknik.com

Pontus Evaldsson
Pontus Evaldsson

Fibertekniker
0705-592997
pontus@optoteknik.com

Martin Karlsson
Martin Karlsson

Fibertekniker
0706-422997
martin.k@optoteknik.com

Fredrik Stenman
Fredrik Stenman

Fibertekniker
0727-202997
fredrik@optoteknik.com

Simon Karp
Simon Karp

Fibertekniker
0705-622997
simon@optoteknik.com

Felix Ackelman
Felix Ackelman

Fibertekniker
0727-242997
felix@optoteknik.com

Inmätning och utsättning

Robert Claesson
Robert Claesson

Projektledare
010-15 50 358
robert@optoteknik.com

Rickard Fransson
Rickard Fransson

Mättekniker
0724-526517
rickard@optoteknik.com

Daniel Rydgren
Daniel Rydgren

Mättekniker
0722-394549
daniel@optoteknik.com

Elinstallationer

Johan Carlsson
Johan Carlsson

Elektriker
010-15 50 355
johan.c@optoteknik.com

Skriv gärna till oss

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett meddelande.