Kom i kontakt med oss

Växel: 010-15 50 350
E-post: info@optoteknik.com

Besöksadress
Optoteknik i Kolmården AB
Munkvägen 11
618 30 Kolmården

Kontoret

Martin Calderon
Martin Calderon
bild-kommer
Jan Calderon

Ekonomi
0706-032997
jan.calderon@optoteknik.com

Ulf Fredriksson
Ulf Fredriksson

Upphandling och Inköp
010-15 50 356
ulf.fredriksson@optoteknik.com

bild-kommer
Kim Henryson

Administratör
010-1550352
kim.henryson@optoteknik.com

Konsulter

Josefin Hellberg
Josefin Hellberg

Projektledare och Projektör
010-155 03 57
josefin.hellberg@optoteknik.com

Camilla Gatenberg
Camilla Gatenberg

Projektör och Markavtal
0705-582997
camilla.gatenberg@optoteknik.com

Fiber och nätverk

Magnus Calderon
Magnus Calderon

Projektledare, Avdelning Nyköping
010-15 50 353
magnus.calderon@optoteknik.com

Simon Karp
Simon Karp

Projektledare, Avdelning Trosa
 0705-622997
simon.karp@optoteknik.com

Jesper Månsson
Jesper Månsson

Projektledare, Avdelning Katrineholm
 0708-182997
jesper.mansson@optoteknik.com

Oscar Gillerfors
Oscar Gillerfors

Projektledare, avdelning Linköping
0705-762997
oscar.gillerfors@optoteknik.com

Pontus Evaldsson
Pontus Evaldsson

Fibertekniker
0705-592997
pontus.evaldsson@optoteknik.com

Martin Karlsson
Martin Karlsson

Fibertekniker
0706-422997
martin.karlsson@optoteknik.com

Fredrik Stenman
Fredrik Stenman

Fibertekniker
0727-202997
fredrik.stenman@optoteknik.com

bild-kommer
Camilla Andersson
bild-kommer
Eric Lundin Johansson

Fibertekniker
0722-394549
eric.lundin@optoteknik.com

bild-kommer
Erik Biserud

Inmätning och utsättning

bild-kommer
Fredric Westermark

Projektledare
010-15 50 358
fredric.westermark@optoteknik.com

Rickard Fransson
Rickard Fransson

Mättekniker
0724-526517
rickard.fransson@optoteknik.com

Daniel Rydgren
Daniel Rydgren

Mättekniker
0736-732769
daniel.rydgren@optoteknik.com

Elinstallationer

Johan Carlsson
Johan Carlsson

Elektriker
010-15 50 355
johan.carlsson@optoteknik.com

Schakt

Skriv gärna till oss

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett meddelande.